Opstartvergadering Fietsersbond Kapellen

23/09/2019 - Antwerpen - Kapellen

De aftrap is echt gegeven

Opstartvergadering

Op 19 september werd onze lokale afdeling echt boven de doopvont gehouden. De startvergadering wist een hele groep belangstellenden én onze schepen van ruimtelijke ordening en verkeer samen te brengen.

Kapellen heeft nood aan een duurzaam en vooruitstrevend mobiliteitsbeleid. Als fietsers kunnen wij een deel van de oplossing bieden. Onze vereniging is een
aanspreekpunt, waar alle fietsers zaken zoals onduidelijke signalisatie of gevaarlijke punten kunnen melden. We leggen de vinger op knelpunten in de gemeente. Enkele voorbeelden: onveilige oversteekplaatsen, hagen die tot over het fietspad groeien, overvolle fietsenstalling aan het station. Daarnaast zoeken we ook mee naar manieren om Speed Pedelecs en alle weggebruikers veilig en comfortabel samen in het verkeer een plaats te geven
 

De volgende jaren werken we aan de uitbouw van een echte fietscultuur in onze gemeente.
De eerste projecten staan alvast op stapel. Zo werken we aan een inventaris van knelpunten en bekijken we de bereikbaarheid van de basisscholen.

Laat zeker van je horen als je hieraan wil meewerken. We verwelkomen je met open armen!